FSDays 2012 – bezpečnostní veletrh poprvé v pražských Letňanech

Čtvrtý ročník prestižní výběrové přehlídky nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb Prague Fire & Security Days 2012 se uskuteční 18. – 22. září 2012 v letňanském výstavním areálu PVA EXPO PRAHA.

Novinkou je souběžné konání s nejvýznamnějším a nejnavštěvovanějším stavebním veletrhem v ČR – FOR ARCH 2012, které přináší FSDays 2012 nový rozměr a nové obchodní příležitosti. Širší cílovou skupinu návštěvníků, především z oborů stavebnictví – projektanti, architekti, stavební společnosti, development ve vztahu ke komplexní ochraně budov a objektů. Ne nevýznamné je i atraktivní umístění v rámci celého komplexu odborných stavebních veletrhů, které ocení nejen vystavovatelé, ale i všichni partneři FSDays 2012.

FSDays svým vystavovatelům v letošním roce přináší jedinečné místo pro business, setkání a komunikaci s téměř 3.000 odborníků – návštěvníků FSDays 2012 a dalšími 78 000 návštěvníky partnerského stavebního veletrhu.

Organizátor FSDays 2012, společnost Mascotte s.r.o., opět pečlivě vybírá a zve další cílové skupiny návštěvníků FSDays, které tvoří top management státního i privátního sektoru – energetika, průmysl, policie, armáda, doprava, zástupci měst a obcí, stavebnictví, facility management, objekty s vysokým rizikem napadení - výstavní síně, galerie, muzea, bankovní domy, historické budovy, atd.

FSDays 2012 přináší řadu novinek a zajímavostí. Tak jako každoročně představí významné společnosti nejnovější technologie z oborů, kterým je tato dnes již úspěšná a zavedená akce věnována.

NOVÉ ATRAKTIVNÍ OBORY

Kromě oboru FIRE & SECURITY je přehlídka poprvé rozšířena o nové obory IT PROTECTION, SAFE TRAFFIC a RESCUE PRAGUE, které vnáší do letošního ročníku vyšší komplexnost a propojení mnoha příbuzných oborů.

Úlohou FSDays 2012 je seznámit s nejnovějšími trendy, postupy a systémy pro zabezpečení, ostrahu a ochranu budov a objektů, systémy pro inteligentní budovy, ochranu dat a informací, IT bezpečnost, možnostmi a novinkami pro zvýšení bezpečnosti v silniční, železniční, ale i letecké dopravě, systémy pro záchranáře a příslušníky IZS. Projekt je určen především pro odbornou veřejnost - stávající i potencionální, nové obchodní partnery.

Charakteristické představení bezpečnostních prvků, zařízení a služeb v atypických, designově jednotných, osobitých a elegantních expozicích je již standardem FSDays. Prezentace budou probíhat interaktivní, moderní a živou formou, prostřednictvím nejrůznějších vizuální prezentací, konferencí, seminářů a přednášek na atraktivní témata.

DOPROVODNÝ PROGRAM – KONFERENCE

Významnou součástí FSDays 2012 jsou odborné přednášky a konference na současná témata:

Úterý, 18. 9. 2012

  • Využití nejnovějších bezpečnostních technologií v dopravě
Středa, 19. 9. 2012
  • Projektování a realizace poplachových systémů v prostředí staveb
  • Integrované systémy budov a Inteligentní bydlení
Čtvrtek, 20. 9. 2012
  • Poslední trendy v aktivní protipožární ochraně z pohledu legislativy a technologií
Veškeré novinky a zajímavosti týkající se FSDays jsou průběžně uváděny na stránkách www.fsdays.cz

Těšíme se na setkání s Vámi na FSDays 2012,
tým FSDays 2012